Grupinės psichologinės konsultacijos paaugliams

Kaip tapti savo gyvenimo autoriumi?

…Kai pirmą kartą sėdau prie automobilio vairo, atrodė, kad niekada neišmoksiu vairuoti. Jaučiau baimę, nerimą, pyktį, galvojau, kad tik man vienai taip sudėtinga. Bet įgijusi žinių, kaip reikia vairuoti, ir praktikos, pradėjau važiuoti. Po truputį dingo įtampą, nerimas, baimė, nepasitikėjimas, o šiandien vairuoju net nesusimąstydama. Tai tapo mano įpročiu.

Ateina laikas, kai tu pradedi jausti, kad esi ne vaikas, bet dar ir ne suaugęs. Nebetinka ir nebedžiugina daugelis dalykų, norisi daugiau laisvės, pasitikėjimo, asmeniškos atsakomybės ir mažiau moralų iš aplinkos. Supranti, kad tave supanti aplinka ne visada pati elgiasi taip kaip reikalauja ir tikisi iš tavęs. Suaugusiųjų lūkesčiai kartais trukdo suvokti, ko pats tikiesi iš savo gyvenimo. Kartais kyla daug jausmų, pykčio, nerimo, nusivylimo, liūdesio, baimės. Norisi priešintis, ginčytis su tėvais, mokytojais, draugais, o kartais tyliai užsidaryti ne tik savo kambaryje, bet ir savyje.

Kviečiu Tave kartu mokytis, pažinti savo stipriąsias ir silpnąsias charakterio savybes, išmokti bendrauti su šalia esančiais žmonėmis, išsiaiškinti ne tik, kaip Tave mato kiti, bet ir suprasti savo norus bei pačiam priimti geriausius sprendimus, kurie lems ateitį.

Įgijęs psichologinių žinių bei praktikos, tikėtina, kad netapsi nelaimingas ir savimi nepatenkintas, kaltinantis pernelyg sudėtingą gyvenimą ir kitus.

Jeigu Tau įdomu ir jauti, kad psichologiniai įgūdžiai gali praversti kasdieniniame gyvenime, imk telefoną į rankas ir skambink tel. 8 630 08731 arba rašyk el. paštu psichologe.irmina@gmail.com Tai tikrai nesudėtinga, tačiau padirbėti reikės… Laukiu.

Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę, grupėje iki 12 dalyvių. Grupė renkama rugsėjo – spalio mėn. Mokestis už mėn. 20 eurų.

Psichologė Irmina