Individualios psichologinės konsultacijos

Kartą gavau keistą užduotį: iš ilgo sąrašo išrinkti problemas, kurios, mano manymu, yra didelės, o kurios mažos. Ilgai galvojau, o tada supratau, kad nėra didelių ar mažų problemų, yra tiesiog problema, kurią svarbu spręsti. Tai labai asmeniška.

Pastebėjau, kad yra gyvenime klausimų, kuriuos mes tiesiog imame ir sprendžiame, žinome kaip, turime pakankamai jėgų, nedidelis nerimas mums netrukdo… Tačiau kartais problema tampa per sunki, nežinome, kaip, nežinome, ar išvis ji išsprendžiama.

Mūsų racionalus protas sako “viskas praeis, išsispręs savaime, tik reikia truputi laiko”, tačiau mūsų mintys bėga vis ratu ir vis apie tą patį, mūsų kūnas pradeda duoti signalus, skauda galvą, sutrinka miegas, skauda širdį, trūksta oro, spaudžia krūtinę, kartais dreba rankos. Jaučiame vis didėjanti nerimą, sumaištį, pyktį, bejėgiškumą, baimę, kaltę, gėdą.

Kartais pasirenkame ignoruoti savo jausmus ir atidėti savo sunkumus tinkamesniam laikui. Nereikia jų atidėti, nes jie kaip sniego gniūžtės, kuo ilgiau jas ridename, tuo didesnėmis tampa.

Jūs tikrai žinote, kaip geriausia išspręsti rūpimus klausimus, kartais tiesiog reikia apie tai pasikalbėti, kad susikaupę jausmai atslūgtų. Kai suprantame, kas su mumis vyksta, suprantame ir kaip su tuo gyventi.

Dėl konsultacijų geriau susitarti iš anksto tel. 8 630 08731 arba el. paštu psichologe.irmina@gmail.com Konsultacijos trukmė 50 min., kaina – 20 eurų.

Psichologė Irmina