Atsiliepimai

Noriu padėkoti psichologei Irminai už išsamias ir nuoširdžias konsultacijas, padėjusias geriau suprasti mano paauglių sūnų (15 m. ir 12 m.) gebėjimus, galias, būdą, poreikius. Šie susitikimai paskatino mane, kaip mamą, atsakingiau pažvelgti į vaikų sugebėjimus, charakterio bruožus, kurie gali vaikams padėti siekti geresnių mokymosi rezultatų, motyvuoti juos veiklai. Mano paaugliai gavo puikią galimybę atskleisti bei suvokti savo stipriąsias ir silpnąsias vietas, nebijoti analizuoti bei tiksliau įvertinti save. Linkiu psichologės Irminos studijai ilgų ir gražių prasmingos veiklos metų.

Pagarbiai Zita

Buvau susirūpinus sūnaus ateitimi,t.y.niekaip negalėjo apsispręsti kokią specialybę pasirinkti,todėl nusprendėm apsilankyti pas psichologę Irminą.Aš buvau sužaveta,nes labai greitai užmezgė kontaktą su mano sūnum.Mes likom patenkinti apsilankymu ir mūsų klausimo išsprendimu.Tikrai labai padėjo sūnui apsispręsti šiame žingsnyje. Rekomenduoju visiems apsilankyti pas psichologę Irminą, jei tik iškyla gyvenime kokiu abejonių ar problemų,nes tai nuostabus žmogus ir specialistas.Maloniai bendraujanti ir padedanti rasti atsakymą į tau rūpimą klausimą. Ačiū už pagalbą.

Su pagarba, Andželika

Jau dveji metai lankau psichologijos užsiėmimus skirtus paaugliams. Man labai patinka, sužinojau, nemažai dalykų apie save, kitus žmones. Mes daug diskutuojame apie mūsų problemas, mokyklą, ateitį, mokinuosi išsakyti savo nuomonę ir nesijausti dėl to kalta. Siūlau savo bendraamžiams  nebijoti žodžio psichologija.

Laura, 15 m.

Jau keli metai lankau psichologijos būrelį, smagu kiekvieną savaitę susirinkti ir kalbėtis apie tai kas tau rūpi, drąsiai išsakyti kaip jautiesi. Patinka pabaigoj užsiėmimų gerti arbatą ir kalbėtis apie viską.

Eglė, 14 m.

Mano dukra turėjo didelių problemų, be to ji buvo priešiškai nusiteikusi eiti pas psichologus. Kreipiausi pas psichologe Irmina pagalbos. Labai džiaugiausi, kad ji rado bendrą kalbą su mano dukra. Taip pat supratau, kaip svarbu mums patiems kaip tėvams keistis kartu su savo dukra. Situacija šeimoje po truputi keičiasi į gerą. Labai ačiū.

Dovilė

Mano dukra lanko psichologijos užsiėmimus paaugliams “Psichologijos studijoje”.  Psichologė Irmina pakvietė į užsiėmimą ir vaikų tėvelius, kad pamatytume ką mūsų vaikai veikia. Buvo nuostabu bendrauti ir diskutuoti apie gyvenimo vertybes kartu su tėvais, vaikais ir psichologe. Atmosfera buvo puiki, norėjosi, kad užsiėmimas tęstusi kuo ilgiau. Džiaugiuosi, kad mano dukra pasirinko šiuos užsiėmimus. Ačiū, Irminai ir sėkmės ateityje. Gal ir mums suaugusiems panašius užsiėmimus suorganizuosite.

Laima

Eidamas pamačiau ant namo užrašą “Psichologijos studija”. Niekada nebuvau pas psichologą, galvojau, kad pas juos reikia eiti jei turi rimtų problemų. Aš turėjau labai konkretų klausimą, kuris man nedavė ramybės jau metus. Pagalvojau, užeisiu ir paklausiu. Buvau nustebęs, kad psichologas gali būti būtent tai ko man reikėjo. Užteko tik keliu konsultacijų ir aš priėmiau sprendimą. Man tiesiog reikėjo su kažkuo pasikalbėti apie savo baimes. Ačiū.

Mantas

Aš jaučiausi labai blogai. Pastoviai gyvenau baimėje, kankino įvairūs skausmai, nemiga. Pas psichologe Irmina lankiausi  apie metus. Dabar suprantu, kad aš galiu tvarkytis savo gyvenimą ir be vaistų. Išmokau kalbėti apie savo norus šeimoje, pradėjau galvoti apie pamirštas svajones. Dabar aš žinau, kiek daug aš galiu pati. Labai ačiū psichologei Irminai.

Jolanta